Ľudia ako Vy

Čo hovoria ľudia ako Vy

Začnite 6 týždňovú transformáciu


Peter Varga

"Rada by som odporučila tento kurz tomu kto by sa v budúcnosti chcel venovať tvorbe web stránok. Ja som bola veľmi spokojná. Videá a prednášky boli zrozumiteľne vysvetlené a prehľadné. Celé to bolo kvalitne urobené. Ak som mala nejaký problém, tak pán Dufek mi cez Skype hovor všetko vysvetlil a objasnil. Vrelo odporúčam tento kurz."

Zuzana Tomková

"Váš kurz je opravdu pro každého. Od prvních videí kde vše celkem dost podrobně vysvětlujete, ať už se jedná o programování, nebo jen instalace různých potřebných programů. Myslím si že i člověk který má minimální znalosti o počítačích a jejich fungování, dokáže s vaším kurzem začít programovat a seznamovat se s tímto světem IT. Občas při programování jste celkem rychlí, takže video je potřeba zastavit, aby člověk který ještě nemá zažitou tu práci ve Visual Studiu vše stíhal. Ale je jasné že postupem času toto zastavování videí bude ubývat. Za mě je vše dostatečně vysvětleno a názorně ukázáno. Určitě bych tento kurz doporučil pro lidi kteří nikdy nic neprogramovaly v žádném jazyce, krásně se naučí základy a mohou se dále rozvíjet."

Petr Šimáček

"Pokiaľ ide o mňa, tento kurz sa mi veľmi páči. Tým že je to vizuálne, že všetko čo robíte patrične komentujete, mám o tom lepšiu predstavu. Takže za mňa plus. Samozrejme vždy je na čom pracovať, no mne sa to páči aj takto. Tento kurz som už doporučil aj svojmu kamarátovi. Klobúk dole."

Lukáš Mati

"Kurz je prehľadne vysvetlený a názorne na videách ukázaný. Podľa návodu sa pracuje super, jednoducho a celkovo je to super spracované. Podľa návodu všetko pracovalo správne. Všetky návody sú primerane dlhé, vôbec nespôsobujú ani nenavádzajú na "nudu". Odkazy na pomocné stránky uľahčujú prácu a sú na nich aj príklady s vysvetlením. Kurz sa mi celkovo páči. Ďakujem, za Váš čas ktorý ste strávili pri natáčaní kurzových videí."

Peter Lipták

"Kurz je spravený ľahko pochopitelne a aj zo základmi, dobre sa z neho učí. Zakúpenie určite neľutujem a odporúčim dalej."

Roman Gergisak

"Velmi ma vas kurz zaujal a paci sa mi ako po teorii vsetko skusate - me v praxi, to je naozaj super lebo sa to omnoho lepsie chape, a sam som zvedavy na kazdu dalsiu cast nakolko som koli obmedzenemu casu len v 4tej casti kde to zacina byt podstatne komplexnejsie co sa informacii tyka."

Richard Sandor

"Už dlhšie som plánoval sa dať na nejaký IT kurz a získať v tomto smere nejaké vedomosti. Na Váš kurz som narazil náhodou na facebooku a rozhodol som sa, že to skúsim takouto formou videonávodov. Spomedzi množstva iných kurzov na internete som si zvolil tento aj z dôvodu dobrej ceny.
Kurzu sa venujem ešte pomerne krátko, pár hodín do týždňa . Momentálne som skončil 5. modul. Zatiaľ mi to príde zrozumiteľné a dobré vysvetlené. Neviem na akú úroveň zručnosti IT sa dostanem po absolvovaní celého kurzu, samozrejme, že iba pozrieť videá nestačí a musím na tom popracovať aj sám. Preto to určite odporúčam všetkým, ktorí nemajú problém aj so samovýučbou. Celkový dojem doteraz mám fajn a myslím si, že sa veľa dôležitých poznatkov, či už od tvorbu webov až po základy programovania, môže naučiť pomocou tohto kurzu aj ten, ktorý sa IT doposiaľ nevenoval. Bonusom kurzu sú aj zdrojové kódy k stránke a eshopu.
Za mňa určite neľutujem, že som si kurz zakúpil a určite ho hodlám dokončiť. Myslím si, že pomocou tohto kurzu dostanem dostatočný základ, na ktorom sa dá ďalej stavať. "

Andrej Zajac

"Musím povedať že s vašim/tvojim kurzom som veľmi spokojný. Je tam všetko pekne vysvetlené a skupina na FB je naozaj nápomocná. Nepochybujem o tom že vďaka tomuto kurzu si každý kto ho absolvuje dokáže finančne prilepšiť a ten kto sa učí naozaj pozorne tak s týmito vedomosťami dokáže prísť ku pekným peniazom.
Avšak musím povedať že by bolo veľké plus ak postupom času budú chodiť účastníkom aj absolventom novinky napr. aktualizovaný bootstrap s návodom a podobne.
Nakoniec len dodám že podľa môjho názoru má tento kurz väčšiu hodnotu než za akú je ponúkaný. :)"

Patrik Müller

"Nemala som, žiaľ, ešte čas prepracovať sa všetkými časťami kurzu. Bola som však veľmi milo prekvapená tým, čo som si už stihla pozrieť, príp. skúsiť. Kurz je naozaj plný informácií, o ktorých sa mi ani nesnívalo. Podávate ich pritom spôsobom, pochopiteľným aj pre nás, úplných laikov. Vysoko oceňujem aj Váš nanajvýš seriózny a ústretový prístup.
Som vďačná, že sa tohto kurzu môžem zúčastniť. "

Mária Herenyi

"Do kurzu som sa zapisal aby som ziskal nahlad a prehlad o svete programovania nakolko by som si chcel rozsirit svoju kvalifikaciu. Lekcie ktore som doteraz absolvoval boli vysvetlene prehladne a systematicky aby ich pochopil kazdy kto ma aspon trochu logickeho zmyslania alebo vie aspon trosku pracovat s pocitacom. Bohuzial som este nedokoncil väcsiu cast kurzu nakolko som ho musel prerusit.
Som zvedavy ako sa budu dalsie lekcie vyvijat. Chcel by som ho dokoncit najblizsi mesiac. "

Ján Habrman

"Dlho som premýšľala, akým spôsobom by som mohla ovplyvniť môj kariérny život, ktorý ma momentálne nenapĺňa, no v tejto neistej dobe predsa len živí. A tak som hľadala, do čoho sa oplatí investovať peniaze a hlavne čas a čo by mi do budúcna mohlo priniesť okrem nových pracovných príležitostí aj väčšiu istotu a dobrý pocit, že som "nezaspala na vavrínoch". Po rôznych plánoch, vymýšľaní, špekuláciách som si povedala, že spravím prvý krok do IT sveta. Že budem konkurenciou, sa báť nemusíte :D , no pokladám za dôležité kráčať s dobou.
Váš kurz som objavila po blúdení na internete a zostala som "šokovaná", za akú sumu ho ponúkate. Žeby konečne niečo, čo si môžem dovoliť aj ja bez toho, aby ma hrýzlo svedomie, že som minula na seba? A tak ako "neveriaci Tomáš" som si zadala vaše meno do prehliadača a zostala som milo prekvapená, že sa vaše meno spája s Humanetom, ktorého blog som kedysi často čítavala. Zo zvedavosti som si pozrela ukážkové video. Nadobudla som dojem, že vďaka vášmu podrobnému vysvetleniu by som mohla danú problematiku pochopiť aj ja a už som neváhala ani sekundu.
A hoci som len na začiatku, Vaše videá ma zaujali natoľko, že už teraz sa teším, ako si po ukončení kurzu potľapkám po pleci, že som to dokázala a vynadám si, prečo som takto nepremýšľala už pred pár rokmi."

Veronika Périová

"Videa su pre zaciatocnika velmi podrobne a velmi napomocne. Pri zriadovani programatorskeho prostredia je vsetko jasne vysvetlene. Velka vdaka."

Jozef Štolc

"Kurz som začal a som ešte len na začiatku. Velmi pekne videá a veľmi dobre sa mi zatiaľ všetko čo robíte robí. Páči sa mi to. Možno by som uvítal aplikáciu a možnosť ukázať že kde som skončil.
Aj tak sa mi to veľmi páči a odporučil by som ho každému kto chce začať s IT."

Ján Uhrin

"Kurz je určitě skvělý, samozřejmě kdyby bylo ještě více videíí vůbec by mě to nevadilo, ale chápu, že někde ten kurz musí mít konec :) "

Tomáš Pitro

"Mne osobne sa kurz páči aj vysvetľovanie jednotlivých kapitol prv teoria a potom prakticky. Nie všetko mi ide hneď na prvý raz. Html,CSS aj Bootstrap sa mi velmi dobre robili aj som pochopila avšak s C# je to troška ťažšie a na tomto programovacom jazyku budem musieť ešte makať a pozrieť si z Vašich zdrojových kodov ako to funguje a prečo to tak funguje.Toto bolo zatiaľ pre ťažšie na pochopenie ale nehovorím,že to bolo zle vysvetlené. Aj videá sa mi páčia pretože ak idem všetko podľa nich viem si skontrolovať aj chybu ked nejaku spravím a hlavne ma poteší ked si ju najdem sama a viem prečo som ju spravila a prečo mi to cele nefunguje.
Takže celkový dojem a pocit z kurzu mám dobrý robila som si predtým nejake kurzy no asi tento mi je najbližšie. Napríklad predtým som velmi v Bootstrepe nechápala Grid systému no po Vašom vysvetlení a pozretí videí a ked som si to s vami precvičila prakticky už tomu chapem ale veľa iných vecí tak bolo.
Ďakujem veľmi pekne za Váš kurz a pevne verím že mi pomôže pri tvorení webových stránok a určitým spôsobom budeme spolupracovať aj naďalej. "

Ľudmila Sýkorová

"Kurz sa mi páči, je tam veľmi veľa informácií. Inak kurz sa mi páči práve kvôli širokému záberu. Veľmi však oceňujem a ďakujem, že ste takúto možnosť poskytli aj za takú finančnú náhradu. Neľutujem to a tým, ktorí by sa chceli pustiť do sveta IT by som ho vrelo odporúčala. Verím, že raz sa Vám ozvem, že som kurz dokončila a budem s Vami spolupracovať. :) "

Simona Holocsyová

"Určite by som ten kurz nevrátil a nechcel peniaze späť. Určite za mňa palec hore za ten kurz. Ďakujem. "

Roman Konečný