Ľudia ako Vy

Čo hovoria ľudia ako Vy

Začnite 6 týždňovú transformáciu


Peter Varga

"Rada by som odporučila tento kurz tomu kto by sa v budúcnosti chcel venovať tvorbe web stránok. Ja som bola veľmi spokojná. Videá a prednášky boli zrozumiteľne vysvetlené a prehľadné. Celé to bolo kvalitne urobené. Ak som mala nejaký problém, tak pán Dufek mi cez Skype hovor všetko vysvetlil a objasnil. Vrelo odporúčam tento kurz."

Zuzana Tomková

"Váš kurz je opravdu pro každého. Od prvních videí kde vše celkem dost podrobně vysvětlujete, ať už se jedná o programování, nebo jen instalace různých potřebných programů. Myslím si že i člověk který má minimální znalosti o počítačích a jejich fungování, dokáže s vaším kurzem začít programovat a seznamovat se s tímto světem IT. Občas při programování jste celkem rychlí, takže video je potřeba zastavit, aby člověk který ještě nemá zažitou tu práci ve Visual Studiu vše stíhal. Ale je jasné že postupem času toto zastavování videí bude ubývat. Za mě je vše dostatečně vysvětleno a názorně ukázáno. Určitě bych tento kurz doporučil pro lidi kteří nikdy nic neprogramovaly v žádném jazyce, krásně se naučí základy a mohou se dále rozvíjet."

Petr Šimáček

"Musím sa priznať, že som mal na začiatku obavy z toho, či sa dokážem niečo naučiť z tých videí ...predsa je to úplne iné ako prezenčné vyučovanie, kde sa v prípade nejakých chýb alebo nejasností môžete pýtať priamo učiteľa a on odpovie alebo opraví chybu. Dnes som veľmi vďačný za to rozhodnutie, zapojiť sa do Vášho kurzu. Mne tento spôsob výuky veľmi vyhovuje...každé video je kvalitne spracované a výborne vysvetlené...jednoducho a vecne. Hovorí sa, že ak si myslíte, že niečomu skutočne rozumiete skúste to vysvetliť 7 ročnému dieťaťu. A myslím si, že Vy by ste to dokázali. Veľmi sa mi páči forma lekcií... teória z w3schools, ktorá mi slúži ako virtuálna učebnica a prax vo VisualStudiu. Videá nenudia, aj keď som si niektoré pozrel viackrát. Som rád za prezentovanie chýb a hľadanie riešenia aj keď to niekde zaberá aj 10 min. z videa. Osobne som ich ako začiatočník spravil veľa, ale práve kontrolou kde som asi mohol spraviť chybu som sa naučil najviac. Vašim pozitívnym prístupom ste mi vo videách ukázali, že si netreba nadávať keď urobím chybu, že je to niečo ako skúška správnosti, keď si tú chybu potom nájdem a opravím. Tiež ma veľmi potešili bonusové zdrojové kódy, ktoré ste nám dali k dispozícií...kde sú vaše vlastné metódy, ktoré môžeme neskôr využiť a ušetriť veľa času ich programovaním alebo hľadaním na internete. Viem, že zo samotnej stránky w3schools by som sa toho veľa nenaučil aj keď viem dobre anglicky...z toľkej teórie by som skolaboval a odradilo by ma to od ďalšieho štúdia, ale tým, že ste vyselektovali len určité časti, ukázali praktické použitie a pridali ešte vaše know-how ste z toho spravili výuku, ktorá baví, inšpiruje a ešte aj motivuje. Takže ja som veľmi spokojný s kurzom a určite by som ho odporúčal aj ďalším záujemcom. Odviedli ste vynikajúcu prácu p. Dufek, za čo Vám veľmi ďakujem."

Pavol Ivanič

"Pokiaľ ide o mňa, tento kurz sa mi veľmi páči. Tým že je to vizuálne, že všetko čo robíte patrične komentujete, mám o tom lepšiu predstavu. Takže za mňa plus. Samozrejme vždy je na čom pracovať, no mne sa to páči aj takto. Tento kurz som už doporučil aj svojmu kamarátovi. Klobúk dole."

Lukáš Mati

"Kurz je prehľadne vysvetlený a názorne na videách ukázaný. Podľa návodu sa pracuje super, jednoducho a celkovo je to super spracované. Podľa návodu všetko pracovalo správne. Všetky návody sú primerane dlhé, vôbec nespôsobujú ani nenavádzajú na "nudu". Odkazy na pomocné stránky uľahčujú prácu a sú na nich aj príklady s vysvetlením. Kurz sa mi celkovo páči. Ďakujem, za Váš čas ktorý ste strávili pri natáčaní kurzových videí."

Peter Lipták

"Kurz je spravený ľahko pochopitelne a aj zo základmi, dobre sa z neho učí. Zakúpenie určite neľutujem a odporúčim dalej."

Roman Gergisak

"Velmi ma vas kurz zaujal a paci sa mi ako po teorii vsetko skusate - me v praxi, to je naozaj super lebo sa to omnoho lepsie chape, a sam som zvedavy na kazdu dalsiu cast nakolko som koli obmedzenemu casu len v 4tej casti kde to zacina byt podstatne komplexnejsie co sa informacii tyka."

Richard Sandor

"Už dlhšie som plánoval sa dať na nejaký IT kurz a získať v tomto smere nejaké vedomosti. Na Váš kurz som narazil náhodou na facebooku a rozhodol som sa, že to skúsim takouto formou videonávodov. Spomedzi množstva iných kurzov na internete som si zvolil tento aj z dôvodu dobrej ceny.
Kurzu sa venujem ešte pomerne krátko, pár hodín do týždňa . Momentálne som skončil 5. modul. Zatiaľ mi to príde zrozumiteľné a dobré vysvetlené. Neviem na akú úroveň zručnosti IT sa dostanem po absolvovaní celého kurzu, samozrejme, že iba pozrieť videá nestačí a musím na tom popracovať aj sám. Preto to určite odporúčam všetkým, ktorí nemajú problém aj so samovýučbou. Celkový dojem doteraz mám fajn a myslím si, že sa veľa dôležitých poznatkov, či už od tvorbu webov až po základy programovania, môže naučiť pomocou tohto kurzu aj ten, ktorý sa IT doposiaľ nevenoval. Bonusom kurzu sú aj zdrojové kódy k stránke a eshopu.
Za mňa určite neľutujem, že som si kurz zakúpil a určite ho hodlám dokončiť. Myslím si, že pomocou tohto kurzu dostanem dostatočný základ, na ktorom sa dá ďalej stavať. "

Andrej Zajac

"Musím povedať že s vašim/tvojim kurzom som veľmi spokojný. Je tam všetko pekne vysvetlené a skupina na FB je naozaj nápomocná. Nepochybujem o tom že vďaka tomuto kurzu si každý kto ho absolvuje dokáže finančne prilepšiť a ten kto sa učí naozaj pozorne tak s týmito vedomosťami dokáže prísť ku pekným peniazom.
Avšak musím povedať že by bolo veľké plus ak postupom času budú chodiť účastníkom aj absolventom novinky napr. aktualizovaný bootstrap s návodom a podobne.
Nakoniec len dodám že podľa môjho názoru má tento kurz väčšiu hodnotu než za akú je ponúkaný. :)"

Patrik Müller

"Nemala som, žiaľ, ešte čas prepracovať sa všetkými časťami kurzu. Bola som však veľmi milo prekvapená tým, čo som si už stihla pozrieť, príp. skúsiť. Kurz je naozaj plný informácií, o ktorých sa mi ani nesnívalo. Podávate ich pritom spôsobom, pochopiteľným aj pre nás, úplných laikov. Vysoko oceňujem aj Váš nanajvýš seriózny a ústretový prístup.
Som vďačná, že sa tohto kurzu môžem zúčastniť. "

Mária Herenyi

"Do kurzu som sa zapisal aby som ziskal nahlad a prehlad o svete programovania nakolko by som si chcel rozsirit svoju kvalifikaciu. Lekcie ktore som doteraz absolvoval boli vysvetlene prehladne a systematicky aby ich pochopil kazdy kto ma aspon trochu logickeho zmyslania alebo vie aspon trosku pracovat s pocitacom. Bohuzial som este nedokoncil väcsiu cast kurzu nakolko som ho musel prerusit.
Som zvedavy ako sa budu dalsie lekcie vyvijat. Chcel by som ho dokoncit najblizsi mesiac. "

Ján Habrman

"Dlho som premýšľala, akým spôsobom by som mohla ovplyvniť môj kariérny život, ktorý ma momentálne nenapĺňa, no v tejto neistej dobe predsa len živí. A tak som hľadala, do čoho sa oplatí investovať peniaze a hlavne čas a čo by mi do budúcna mohlo priniesť okrem nových pracovných príležitostí aj väčšiu istotu a dobrý pocit, že som "nezaspala na vavrínoch". Po rôznych plánoch, vymýšľaní, špekuláciách som si povedala, že spravím prvý krok do IT sveta. Že budem konkurenciou, sa báť nemusíte :D , no pokladám za dôležité kráčať s dobou.
Váš kurz som objavila po blúdení na internete a zostala som "šokovaná", za akú sumu ho ponúkate. Žeby konečne niečo, čo si môžem dovoliť aj ja bez toho, aby ma hrýzlo svedomie, že som minula na seba? A tak ako "neveriaci Tomáš" som si zadala vaše meno do prehliadača a zostala som milo prekvapená, že sa vaše meno spája s Humanetom, ktorého blog som kedysi často čítavala. Zo zvedavosti som si pozrela ukážkové video. Nadobudla som dojem, že vďaka vášmu podrobnému vysvetleniu by som mohla danú problematiku pochopiť aj ja a už som neváhala ani sekundu.
A hoci som len na začiatku, Vaše videá ma zaujali natoľko, že už teraz sa teším, ako si po ukončení kurzu potľapkám po pleci, že som to dokázala a vynadám si, prečo som takto nepremýšľala už pred pár rokmi."

Veronika Périová

"Videa su pre zaciatocnika velmi podrobne a velmi napomocne. Pri zriadovani programatorskeho prostredia je vsetko jasne vysvetlene. Velka vdaka."

Jozef Štolc

"Kurz som začal a som ešte len na začiatku. Velmi pekne videá a veľmi dobre sa mi zatiaľ všetko čo robíte robí. Páči sa mi to. Možno by som uvítal aplikáciu a možnosť ukázať že kde som skončil.
Aj tak sa mi to veľmi páči a odporučil by som ho každému kto chce začať s IT."

Ján Uhrin

"Kurz je určitě skvělý, samozřejmě kdyby bylo ještě více videíí vůbec by mě to nevadilo, ale chápu, že někde ten kurz musí mít konec :) "

Tomáš Pitro

"Mne osobne sa kurz páči aj vysvetľovanie jednotlivých kapitol prv teoria a potom prakticky. Nie všetko mi ide hneď na prvý raz. Html,CSS aj Bootstrap sa mi velmi dobre robili aj som pochopila avšak s C# je to troška ťažšie a na tomto programovacom jazyku budem musieť ešte makať a pozrieť si z Vašich zdrojových kodov ako to funguje a prečo to tak funguje.Toto bolo zatiaľ pre ťažšie na pochopenie ale nehovorím,že to bolo zle vysvetlené. Aj videá sa mi páčia pretože ak idem všetko podľa nich viem si skontrolovať aj chybu ked nejaku spravím a hlavne ma poteší ked si ju najdem sama a viem prečo som ju spravila a prečo mi to cele nefunguje.
Takže celkový dojem a pocit z kurzu mám dobrý robila som si predtým nejake kurzy no asi tento mi je najbližšie. Napríklad predtým som velmi v Bootstrepe nechápala Grid systému no po Vašom vysvetlení a pozretí videí a ked som si to s vami precvičila prakticky už tomu chapem ale veľa iných vecí tak bolo.
Ďakujem veľmi pekne za Váš kurz a pevne verím že mi pomôže pri tvorení webových stránok a určitým spôsobom budeme spolupracovať aj naďalej. "

Ľudmila Sýkorová

"Kurz sa mi páči, je tam veľmi veľa informácií. Inak kurz sa mi páči práve kvôli širokému záberu. Veľmi však oceňujem a ďakujem, že ste takúto možnosť poskytli aj za takú finančnú náhradu. Neľutujem to a tým, ktorí by sa chceli pustiť do sveta IT by som ho vrelo odporúčala. Verím, že raz sa Vám ozvem, že som kurz dokončila a budem s Vami spolupracovať. :) "

Simona Holocsyová

"Určite by som ten kurz nevrátil a nechcel peniaze späť. Určite za mňa palec hore za ten kurz. Ďakujem. "

Roman Konečný

"Kurz je super,ja som nenasiel nic,co by mi na nom vadilo.snad len,zeby bolo dobre hned na zaciatku upozornit ludi,ake min.parametre musi mat ich pocitac,aby to cele zvladal.nie kazdy ma novy PC,a potom ludia mozu byt zaskoceni,ze im ten Visual studio ide velmi pomaly.tiez som musel moj PC vylepsovat dalsou ramkou a SSD. Co sa tyka toho vratenia penazi do 6 tyzdnov,je bomba krok.to je najvacsia topka tohto kurzu,v ziadnom inom podobnom kurze som take nieco nevidel,a hlavne to ma prilakalo,ze to predsa skusim.ved o nic nepridem,ked ma to nebude bavit.takze za mna velka spokojnost."

Slavomir Turek

"S kurzom som nadmieru spokojný , spracovanie kurzu naplnilo moje očakávania na 100 % všetko je zrozumiteľné a pochopí to aj úplný začiatočník ako napr. ja :) .Na kurze oceňujem to ,že je spracovaný naozaj tak aby to pochopil úplne každý. Pri prechádzaní určitých modulov som zatiaľ nenarazil na žiadnu nedokonalosť a za seba môžem povedať že je to zatiaľ najlepší kurz aký som mal možnosť vidieť. Som rád že som sa rozhodol práve pre tento kurz a odporučil by som ho každému kto sa chce naozaj venovať tvorbe webu."

Matej Nádaský

"Kurz programovania a tvorby webových stránok DEVELOPER BOSS je výborný, napriek tomu, že kedysi dávno som sa učila tvorbu web stránok (v HTML) mi poskytol veľa teoretických a ešte viac praktických vedomostí a znalosti."

Lenka Mrovčáková

"Kurz sa mi veľmi páči, som spokojná a veľmi ma to baví, čo som prekvapená. Je to veľmi zaujímavé pre mňa, vytváranie web stránok, ale treba sa naozaj tomu veľa venovať. Kurz je veľmi dobre pripravený a vysvetlený, super sa pracuje. Mne zatiaľ to vystacuje, myslím si, že nie je čo meniť. Ak niekto chce vo svojom živote niečo zmeniť alebo chce sa posunúť ďalej a baví ho práca s PC, tak by si to mal vyskúšať."

Viera Rachvalová

"Je to mimoriadne zaujímavou formou spracované a v každej lekcii sa človek nielen vždy niečo nové dozvie ale má možnosť si to precvičiť podľa svojho tempa.👍"

Vladimír Ježík

"O kurze som sa dozvedel prostredníctvom Facebooku a som veľmi rád že som sa naň prihlásil a mohol som sa ho zúčastniť. Je to veľmi dobrá skúsenosť do života ktorá má určite dosť posunula či už v programovaní alebo to ako celé web stránky a podobne veci fungujú. Všeobecne k tým videám, bolo to super asi neni nič také čo by som zmenil perfektný prístup a vysvetlenie každej veci. Super že človek sa nemusí nikde pripájať a vlastne do kurzu sa môže hocikedy prihlásiť a vlastne len si pozerať ďalej videá a pracovať si na svojej robote. To považujem za veľké +. Taktiež videá sú veľmi pekne spracované málokedy som sa stratil a robil niečo na viac krát a aj keď už mohol som len posunúť video kúsok dozadu a takto si urobiť to čo som potreboval. Vo vlastnom záujme som si robil aj vlastné poznamky s celého kurzu ktoré som si uložil do pc a keď niečo pekne sa k ním vrátiť alebo si pozriem video podľa ktorého dokážem problém vyriešiť. Na riešenie problémov slúži FB stránka ja len tak možno ešte aj niekto v dnešnej dobe niečo ako Facebook nemá :) Za celý kurz sa mi pracovalo vážne výborne a som rád že som sa kurzu mohol zúčastniť, a ak by sa dalo rád by som pokračoval aj ďalej a naučil sa niečo nové. Samozrejme ani teraz ešte nie som profesionál a veľa vecí si ešte hľadám a pozerám ale postupom času by som rád do toho vošiel na 100% a žiadna chyba alebo problém by ma nezastavili."

Branislav Fonš

"Vždy som sa zaujímal o to, ako sa vytvárajú počítačové programy, hry, atď. Keďže mám zamestnanie, tak ide mi to pomalšie, ako tých 6 týždňov, ale zase sa riadim Vašou radou, že každé video si treba pozrieť a skúšať aj dva-tri krát. Asi aj preto som nemal zatiaľ nijaký veľký problém, ak sa niečo náhodou vyskytlo, tak som sa ho snažil vyriešiť sám, čo sa mi aj podarilo. Ale bolo to len mojou chybou. Videá sú robené kvalitne, jednoducho a zrozumiteľne, žiadny problém som zatiaľ nenašiel. Teraz som v module 7 a baví ma to stále viac a viac. Kto sa zaujíma o programovanie, tomu vrelo odporúčam tento kurz. Je pravda, že človek nemusí mať vysokú školu, ak sa chce naučiť programovať, tak to zvládne. Vďaka za tento kurz."

Kamil Blaščák

" K učebnému materiálu nemám ani tu najmenšiu kritiku, všetko je jasné, prehľadne. Pre mňa ako začiatočníka (HTML a css som mal malé skúsenosti) si musím osvojiť programovanie, ale obsah je TOP (chyba je na mojej strane, preto mi to dlhšie trvá )

Obrovské plus pre mňa:
- Je na mne kedy sa mi dá učiť (pracujem dlho + rodina, tak sa niekedy učím aj neskoro večer).
- Je len na mne aké mám tempo (učenia) a kľudne sa môžem vracať v lekciách.
- Možný privírobok, ( ktorý by mi pomohol z dlhodobého hľadiska).

Veľká vďaka za príležitosť. "

Jaroslav Salva

"Učivo a videá sú prehľadné a aj úplný začiatočník tomu dokáže porozumieť a dostať sa do danej problematiky 😊."

Jakub Krajňák

"S kurzom som spokojný, videá sú veľmi dobre podrobne vysvetlené. Zatiaľ podľa videí fungovalo všetko ako malo. Tento kurz je určite vhodný aj pre ľudí, ktorí nemajú žiadne vedomosti v odbore."

Filip Bíro

"Kurz sa mi veľmi páči, pred tým ako som začala som prešla rôzne tutoriály dokonca som mala možnosť sa učiť aj s knihy, no jednoznačne je kurz najlepším riešením ako sa naučiť programovať stránky. Doporučujem tento kurz pretože je tam všetko skompletizované a k tomu aj dobré typy na funkčné stránky. Skvelý kurz."

Anna Račáková

"Za mňa je to dobré. Hlavne pre ľahší začiatok a hlavne prakticky s využitím všetkých technológií. Čo mi najviac vyhovuje na celom kurze píšete relatívne pomaly (viem že viete rýchlejšie) ale aspoň to stíham vnímať a tiež robíte chyby ktoré opravíte žiaden zostrih kurzu kde by ste pôsobil ako neomylný a to mi pridáva trošku na sebadôvere. Čo sa týka samotného programovania na začiatku som bol trošku zaskočený že používate toľko div-ou (nejaký malý základ som už mal z html a tam preferovali semanticke prvky) ale čo sa týka ostatného super bootstrap využite (prečo sa hneď na začiatok trápiť s niečím čo už je napísané)."

Ján Holubek

"Videá sú prehľadné a názorné a je to fakt iba o snahe a opakovaní, aby to človek dostal do krvi."

Štefan Švenk

"Či som s Kurzom spokojný a čo by som zlepšil? Ja osobne nič by som nemenil nič. Myslím si, že je to veľmi zrozumiteľne podané a všetko sa mi darilo spravit bez chýb. S kurzom som spokojný, baví ma práca s Pc a programami a hlavne som vždy túžil vedieť, čo robí taký IT-čkar, ako vytvoriť stránku, program alebo aplikaciu do Mobilu alebo 3D Hry."

Gracián Guskovič

"Váš kurz bol pre mňa prvým kontaktom s programovaním. Keď som s ním začínala, otvorili sa mi aj iné možnosti a teraz vidím, že ste kurz postavili od dobrých základov. Takže, keď som mohla nakuknúť do firmy, kde sa programuje, mohla som s Vášho kurzu čerpať. Rozprávate jednoducho a zrozumiteľne. Som rada, že ste takýto kurz spravili. Za mňa veľká spokojnosť."

Marta Mišurová

"Pôvodne som kurz kupoval pre 20 roč. syna, ktorý sa hľadá, skončil grafiku na strednej škole, ale momentálne tápe v neistote. Nevie, co ďalej. Myslel som, ze ho nakopne takýto kurz. Ale zatiaľ necíti zodpovednosť za seba a jeho budúcnosť ešte nemá jasne kontúry. Vyzerá to, ze nakoniec to bude baviť mňa. Z toho, co som videl. Bravo. Bravo. Jasne formulované, ťah na bránku, zrozumiteľne podané. A to som 53 ročný takmer šedivý exemplár. Ďakujem za ľudí, čo dávajú výzvy."

Turtak Andrej

"Ja som zatial velmi spokojna aj ked som stale len v zaciatkoch je to zrozumitelne a ak nahodou by som niecomu nerozumela tak urcite napisem."

Adriana Sirotova

"Ano veľmi sa mi to pači je to velmi pekne výsvetlene a aj zaujmavo. A odporučila by som to druhým pretože je velmi dobre sa niečo nove naučiť a rásť."

Veronika Gluchova

"Kurz je super."

Andrea Kazimírová

"Čo si na kurze najviac cením? Asi to, že ste sa vôbec rozhodli takýto kurz vytvoriť a Váš čas, ktorý ste tomu venovali, je vidno, že viete čo robíte a svoju prácu poznáte a máte ju rád. Čo sa týka iných resp. ďalších záujemcov, tak im môžem odkázať, že nevyskúšaš-nevieš, sám som mal strašne skeptický názor pred kúpou kurzu (určite si spomínate), no momentálne som spokojný že som sa na to dal. Môj názor je prostý: kto môže, nech si kurz aspoň vyskúša, urobí tým niečo pre seba, pretransformuje zabíjanie fúry času 100% efektívnejším spôsobom (v mojom prípade), i keď nie vždy sa dajú chápať veci tak ako by som si sám predstavoval, chce to čas a nikto múdry z neba nespadol."

Róbert Krečmer

"Váš kurz je veľmi dobrý a zrozumiteľný preto hodnotím na päť hviezdičiek z piatich ⭐⭐⭐⭐⭐.
Videá sú veľmi zrozumiteľné a obsiahle aj rady čo poskytujete sú výborné."

Tibor Kadlót

"Som velmi rad ze som tento kurz objavil. Na webe je mnoho kurzov, ale mnohe z nich nie su tak podrobne spracovane ako je to v tomto kurze. Prezeram si ho viackrat a vzdy v nom najdem nieco nove. Za tie peniaze ktore som investoval som vela ziskal (vedomosti, zrucnosti, motivaciu a pod...). Vidiet profesionalitu z programovania (z Vasej strany - viete o com hovorite). V kurze je vidiet ze ak aj nastane nejaka chyba viete ju ihned odstranit. Paci sa mi podrobne vysvetlenie kde/na aky subor klikate. Odporucam kazdemu zacinajucemu programatorovi pozriet si tento kurz. Za mna urcite odporucam. "

Peter Moravík

"DeveloperBoss kurz je skvelým, pochopiteľne vysvetleným IT vzdelávaním, ktoré umožní pochopiť a v praxi využiť kompletné naprogramovanie stránok, aplikácií pomocou metód HTML, CSS, JS, C Sharp, atď. Pán Dufek rozhodne patrí medzi špičkových vývojárov, navyše s pedagogickým talentom. Za mňa rozhodne ⭐⭐⭐⭐⭐."

Stanislav Stračiak

"Mne sa kurz Developer Boss veľmi páči, všetko je precízne a jednoducho vysvetlené, že tomu pochopí podľa mňa úplne každý. Rád pracujem s týmto kurzom."

Adrián Belko

"Tento kurz je naozaj kvalitne spracovaný."

Natália Potočňáková

"Tento kurz je skvelý nápad. Páči sa mi, že je to formou videa a keď niečo niekto nepochopí, môže si to kedykoľvek pretočiť a pozrieť znovu. Je veľmi vhodný naozaj aj pre začiatočníkov. Ja som o programovaní nevedel pred kurzom ale že nič."

Miroslav Zošiak

"Zatiaľ sa mi kurz páči, všetko je jasne a zrozumiteľne vysvetlené. Intezivne pokračujem na kurze vo svojom voľnom čase, ktorého je malo takže aj môj posun a napradevonie je po malých krokoch. Kurz odporúčam aj ostatným ľuďom, ktorí chcú začať programovať, pretože v kurze je všetko, čo k programovaniu treba, dôkladne vysvetlené."

Michal Kollár

"Veľmi sa mi páči spracovanie a podrobne vysvetlenie na príkladoch. Ďalšou výhodou pre mňa je že si idem vlastným tempom, kedže sa učím popri práci učím sa kedy mi to vyhovuje. Chcem sa veľmi poďakovať."

Martin Bartoš

"Kurz Developer Boss poskytuje možnosť naučiť sa vytvárať webové stránky krok za krokom prostredníctvom videí. Je rozdelený do dvanástich navzájom súvisiacich modulov. Videá a jednotlivé moduly vytvárajú navzájom prepojenú reťaz informácií. To, čo sa naučíte na začiatku, postupne rozvíjate do stále ucelenejšieho a komplexnejšieho celku s neustálym pridávaním nových a nových funkcionalít webovej stránky. Zároveň pracujete na niečom, čo je vaše osobné, vaše vlastné, váš prvý projekt v niečom o čom ste pred začatím kurzu vedeli možno len málo, v programovaní. Predostiera nielen to, čo vidí užívateľ webových stránok, ale aj to, čo sa deje na ich pozadí, aby boli funkčné a prijateľné pre užívateľa.
Priebeh kurzu si plánujete samostatne, podľa vlastných časových možností. Veľkou výhodou je, že sa môžete opätovne vracať k už prebranej problematike. Každý si môže zvoliť individuálne tempo. Ak by ste sa predsa len ocitli v problémoch, na facebooku je zriadená skupina pre užívateľov kurzu, kde vám vždy niekto poradí, najčastejšie p. Dufek.
Pri rozhodovaní sa pre kurz zavážila aj nižšia cena v porovnaní s inými kurzmi tohto typu. Ide o jednorázovú investíciu do samého seba, ktorá vám ukáže cestu, po ktorej sa môžete uberať pod vedením skúsenejšieho človeka. "

Miroslav Chytra

"Kurz splnil moje očakávania. Najviac oceňujem jasné a zrozumiteľné vysvetlenie, komplexnosť, zdrojové kódy a možnosť zamestnania. S kurzom som spokojný. Získal som informácie, ktoré som potreboval. Tvorbe stránok a e-shopov som sa venoval v minulosti, keď ešte nebol responzívny design."

Ľubomír Lopušek

"Všetko je jasne a dobré vysvetlené. Kurz odporúčam aj ostatným ľuďom, ktorí chcú začať programovať, a venovať sa web developingu pretože v kurze je všetko, čo k tomu treba."

Jan Gira

"Len Vam chcem podakovat za super videa, mate pedagogicky talent 🙂 Velmi ma to chytilo a bavi ma to. Tesim sa z kazdeho mojho maleho pokroku. Pred chvilkou som skoncila Modul 3. No hlava sa mi toci z tolkych informacii. Ale nevzdavam sa. Prave naopak."

Lenka Pavčová

"S kurzom som velmi spokojny. Odporucam kazdemu, kto sa chce naucit vytvarat WEB-y. V kurze je vseto pekne polopatisticky vysvetlene od absolutnych zakladov az po funkcne stranky e-shopu.
Pre novacika je to riadny zahul. Niekedy mi z toho isla prasknut hlava. A potom som robil chyby. Vacsinu chyb som dokazal najst a opravit sam. Az na 2 pripady ked som sa zasekol na nejakej chybe a musel som sa vratit na zaciatok videa a zacat odznova. O to vacsiu radost som mal ked zase vsetko fungovalo a mohol som sa posunut v uceni dalej :)
Kurz som preletel za 7 tyzdnov. Vsetko som poctivo preklikal a vyskusal presne podla isntruktaznych videi. Teraz, ked som kurz dokoncil a dostal prve testovacie zadanie zistil som, ze tych 7 tyzdnov bolo malo. Vela veci sa mi musi v hlave dlhsie ulezat aby som pochopil niektore suvislosti a principy. Ale aspon mam prehlad a viem co musim este dostutovat :) "

Roman Križan